İddaa Sistem Ne Demektir

“Sistem”, tek bir kupon içinde kısa, karışık kibrit kuponları oluşturmaktır. Bu kuponlar normal kupon ücreti olarak kabul edilir. Bir sistem kuponu yaratmanın amacı, bazı küçük kuponlara oran oranını arttırmak ve tahminlerinizi bir hata oranıyla bırakmaktır. Sistemi oynadığınızda, kuponunuzda, oynadığınız maç sayısı ve seçtiğiniz sistem dahilinde birden fazla sütun oluşturulur. Üretilen sütunlar tarafından doğru tahmin edilenler ikramiye alır.

SYSTEM kuponları için, her bir sütunun fiyatı 1 TL’dir.

Örneğin, kuponunuza 5 eşleşme eklediğinizi varsayalım. Bu 5 eşleşmeyi 4 yönlü veya 3 yönlü sırayla düzenlemek istiyorsanız (bunun MBS değerine bağlı olarak değişebileceğini unutmayın), SİSTEM bölümüne bakın. Doğru tahmin sayısına göre kombinasyon sayısını belirlemelisiniz. 4 tahmin doğruysa, Sistem 4 kazanmak için işaretlenmelidir. 3 tahmin doğruysa, Sistem 3 kazanmak için işaretlenmelidir. Bu durumda, 15 farklı sütun oluşturulur (10 3-maç kuponu, 5 4-maç kuponu) ve 10 3-maç ve 5-kupon kuponunun toplamı kupon fiyatını verir: 10 + 5 = 15 TL olur.

Sadece 3 maç doğru tahmin edilse bile, zafer kazanılacak.

Kupon Fiyatı (15 TL) = Üretilen Sütun Sayısı (15) x Sütun Fiyatı (1 TL).

15 sütunlu bir SYSTEM kuponu için toplam kupon fiyatı 15 TL’dir.

KUPON’DAN KAZAN

Sistem kuponları için, kazanç kazanan kombinasyonların karlarının eklenmesiyle hesaplanır (doğru tahmin edilir). Eğer kazanç çoklu seçim ile arttırılacaksa, kombinasyonların toplamından çıkan kazanç seçilen çoklu ile çarpılır.

Örneğin: Minimum bahis büyüklüğü 2 (MBS2); Örneğin, sistem 2’nin A (1.50), B (2.00) ve C (2.50) eşleşmelerinden oluşan üçlü bir kupon için seçildiğini varsayalım.

Üç yarışmanın da doğru tahmin yapması durumunda, ödül iki oyunun üç sütunundan da alınacaktır.

A * B (1,50 * 2,00) = 3 ABD doları

A * C (1,50 * 2,50) = 3,75 TL

B * C (2,00 * 2,50) = 5 ABD doları

Üretilen sütunların toplamı 11.75 TL’dir. Bu kuponun karıdır. İki seçimle, kazanım 23.50 TL faktörü ile de çarpılır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir